Cam Switch KDHC-40/12 Changeover Universal Rotary Switch 0-3 Position 12 Pole 40A
★★★★★ 4.2 117 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by kdhc.kenyadiasporaalliance.org
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
SwitchesCam switch KDHC-40/12 Changeover Universal Rotary switch 0-3 position 12 pole 40A
  • Switches
Item Weight 7.1 ounces
Manufacturer OSZNBVIW
Item model number OSZNBVIW
Batteries required No
Package Dimensions 0.39 x 0.39 x 0.39 inches
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.2 out of 5
★★★★★
117 ratings | 48 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
78% (91)
4 stars
6% (7)
3 stars
3% (4)
2 stars
2% (2)
1 star
11% (13)